English information page
vc Majella

Fluit en telschema

 

Zaalwacht: Dames 4


tijd veld team 1 team 2 1e scheids 2e scheids/SR-coach teller
19:30 1 Majella H1 AGAVS H1 Nevobo Nevobo Karin B
19:30 2 Majella D3 Shot D1 Linda de H Linda N
19:30 3 Majella D2 Utrecht D8 Jente Ilse S
19:30 4 Majella D6 uvv/Sphynx D6 Nadine Anne-Lotte Ragmar en Sanne G
21:30 1 Majella D1 DOS D1 Nevobo Annemiek
21:30 2 Majella D4 uvv/Sphynx D3 Saskia Marijke
21:30 3 Majella D5 Shot D3 Lianne Karen
21:30 4 Majella H4 Salvo ’67 H1 Wouter Henri

Zaalwacht: Heren 1


tijd veld team 1 team 2 teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella H2 DOS H2David T Erik D
19:30 2 Majella D3 Utrecht D7Nils van I Erik v V
19:30 3 Majella H4 Keistad H6Jan F Maikel
19:30 4 Boni D5 Jupiter D3Martijn van B Sander
21:30 1 Majella H1 Taurus H3 Joost Nevobo Nevobo
21:30 2 Majella H3 Vives H3Jan B Peter H
21:30 3
21:30 4

Zaalwacht: Dames 2


tijd veld team 1 team 2teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella D3 Tovo D2Ilse B Coen
19:30 2 Majella D5 Bourgondië D2Charlotte Erwin
19:30 3 Majella D6 Tovo D6Femke B Janneke
19:30 4 Majella H3 Tovo H3Milou Lieke
21:30 1 Majella H2 Vives H4Mark B Stefan
21:30 2 Majella D2 Go’97 D1Klaartje Tamara
21:30 3 Majella H4 Gemini S H3Lonneke Eric-Pieter
21:30 4 Majella D4 Vsts D3Susanne Diana Fanny

Zaalwacht: Heren 2


tijd veld team 1 team 2teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella H1 VOC Maarssen H1 Daniël Nevobo Nevobo
19:30 2 Majella D1 Protos D2 Jacob-Jan Nevobo
19:30 3 Majella D2 Limes D2 Lieuwe Coen
19:30 4 Majella D4 Servia D3 Thomas Arjen
21:30 1 Majella H2 uvv/Sphynx H1 Ilse B Martijn v B
21:30 2 Majella D3 Irene D3 Inge Jente
21:30 3 Majella D6 vvUtrecht D14 Ragmar&Sanne G Myron Wijnand
21:30 4 Majella H3 Shot H3 Janneke Jan-Willem

Zaalwacht: Heren 3


tijd veld team 1 team 2teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella H1 vvUtrecht H4 Reijer Nevobo Nevobo
19:30 2 Majella D2 Sovoco D2 Reinout Stefan
19:30 3 Majella H4 PDK Huizen H5 Cas Myron
19:30 4 Majella D6 VCV D4 Erik B Vera Nadine
21:30 1 Majella D1 vvUtrecht D5 Femke G Nevobo
21:30 2 Majella H3 VCV H4 Freddy Daan
21:30 3 Majella D4 SVB D1 Milou Iris V
21:30 4 Majella D5 Boni D5 Marije Bernedette

Zaalwacht: Heren 1


tijd veld team 1 team 2teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella D2 Shot D2 Martijn vn B Jan F
19:30 2
19:30 3 Majella D6 Jupiter D5 Henri Fanny Diana
19:30 4 Majella H3 OKV H1 David T Mark P
21:30 1 Majella D1 Vives D2 Charlotte Nevoob
21:30 2 Majella H1 Switch H1 Remco Nevobo Nevobo
21:30 3 Majella H4 Forza Hoogland H4 Reinout Stefan
21:30 4 Majella D5 Jupiter D3

Zaalwacht: Dames 1


tijd veld team 1 team 2teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1
19:30 2 Majella D3 Afas Leos D1 Patricia Martine
19:30 3 Majella D2 OKV D1 Meike Linda de H
19:30 4 Majella H4 avv Keistad H7 Sjanne Maikel
21:30 1 Majella D1 avv Keistad D3 Femke G Nevobo
21:30 2 Majella H1 VCV H3 Joost Nevobo Nevobo
21:30 3 Majella H3 Bourgondië H2 Jacob-Jan Mark P
21:30 4 Majella D4 VOC Maarssen D3 Suzanne R Ivette

Zaalwacht: Dames 5


tijd veld team 1 team 2teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella D2 Vives D3 Klaartje Nienke
19:30 2 Majella H2 Bourgondië H1 Susanne vd L Stefan
19:30 3 Majella D6 De Valk D3 Annelotte Tinka Lisette
19:30 4
21:30 1 Majella D5 Werkhoven D1 D6 D6
21:30 2 Majella D3 Volleer D1 Femke B Annemiek
21:30 3 Majella H3 Bevoc H1 Lieuwe Anne
21:30 4 Majella H4 PDK Huizen H4 Thomas Marien

Zaalwacht: Dames 6


tijd veld team 1 team 2teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella H2 VOC Maarssen H2 D6 Erik D
19:30 2 Majella H3 Servia H3 D6 Erik v V
19:30 3 Majella D4 Limes D8 D6 Tamara
19:30 4 Majella H4 Enervo H2 D6 Chantal
21:30 1 Majella D1 Dosko D1 Cas Nevobo
21:30 2 Majella H1 Enervo H1 Linda N Nevobo Nevobo
21:30 3 Majella D3 Protos D5 Daniel Arjen
21:30 4 Majella D6 Bevoc D4 Marco Erwin

Zaalwacht: Dames 3


tijd veld team 1 team 2teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella D1 Taurus D2 Arianne Nevobo
19:30 2 Majella H1 Servia H2 Iris K Nevobo Nevobo
19:30 3 Majella D4 Dosko D2 Linda P Ivette
19:30 4 Majella D5 Vives D5 Rosalie D6
21:30 1 Majella H2 Shot H2 Henri Martijn R
21:30 2 Majella D3 Enervo D1 Denise Myron
21:30 3
21:30 4 Majella D6 Fit D1 Martine Ragmar

Zaalwacht: Heren 4


tijd veld team 1 team 2teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella D1 Limes D1 Paul Nevobo
19:30 2 Majella H1 NVC H2 David V Nevobo Nevobo
19:30 3 Majella D3 vvUtrecht D9 Freddy Marijke
19:30 4 Majella D5 Bevoc D2 Marco D6
21:30 1 Majella D2 Oberon D1 Chantal Martijn R
21:30 2 Majella D6 Bevoc D4 Klaartje Svenja Vera
21:30 3 Majella H4 Almere Buiten H2 Patricia Inge
21:30 4 Boni H4 vv Utrecht H10 Susanne vd L Saskia

Zaalwacht: Dames 3


tijd veld team 1 team 2teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella H1 VCV H2 Arianne Nevobo
19:30 2 Majella D1 vv Utrecht D3 Iris K Nevobo Nevobo
19:30 3 Majella D4 VollinGo D6 Ivette Iris V
19:30 4
21:30 1 Majella D2 Switch D2 Meike Jente
21:30 2 Majella H2 VCH H1 Sjanne Jan Willem
21:30 3 Majella H3 VTC Woerden H4 Nils v I Martijn v B
21:30 4 Majella D3 Switch D3 Ilse S Rosanne

Zaalwacht: Heren 4


tijd veld team 1 team 2teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella D1 Irene D2 Paul Nevobo
19:30 2 Majella H1 Irene H1 David V Nevobo Nevobo
19:30 3 Majella D5 vv Utrecht D11 Marco Manon
19:30 4 Majella H3 Boni H1 Freddy Daan
21:30 1 Majella H2 VTC Woerden H5 Maarten Jan F
21:30 2 Majella D2 vv Utrecht D6 Erik B Linda d H
21:30 3 Majella H4 Keizer Otto Trivolley H2 Susanne vd L Eric Pieter
21:30 4 Majella D4 OKV D2 Nadine Annelotte Fanny