English information page
vc Majella

Algemeen

De Utrechtse volleybalclub Majella bestaat al sinds 16 december 1968. Binnen deze gezellige en sportieve club spelen alle leden in de NeVoBo-competitie. De ruim 100 leden zijn verdeeld over 4 heren- en 6 damesteams die het seizoen 2018/2019 competitie spelen in de promotieklasse t/m 4e klasse. Majella kent geen jeugd en/of recreanten-teams. Daarnaast is er bij Majella ook geen plek voor volleyballers zonder competitie ervaring.

Om de gezelligheid vorm te geven is er een activiteiten-commissie binnen Majella die allerhande feesten organiseert.

Trainingen op dinsdagavond in Galgenwaard

Majella traint ieder seizoen van half augustus tot eind mei. De trainingsaccommodatie is Sportcentrum Galgenwaard. Elke dinsdagavond trainen de teams in (wisselende) trainingsgroepen van 20.00 tot 21.30 uur en van 21.30 tot 23.00 uur (kijk bij het trainingsschema voor een uitgebreid schema).

Wedstrijden op vrijdagavond in Galgenwaard

De thuiswedstrijden van Majella zijn op vrijdagavond tussen 19.00 en 23.30 uur in Sportcentrum Galgenwaard. De uitwedstrijden zijn vaak op zaterdagmiddag of vrijdagavond.

Informatie over spelen bij Majella? Vul dit formulier in!

Contactpersonen


Contact Naam E-mail
Informatie Mark van Veen info@vcmajella.nl
Technische Commissie Sonja Vliek
Petra Berk
Daphne van den Berk
Lisette Bergervoet
David Vermeulen
Stefan de Wildt
Linda Postma
Lotte Drouen
Erik Dijkman
tc@vcmajella.nl
Ledenadministratie Sietske van der Knijf ledenadministratie@vcmajella.nl
Wedstrijdsecretaris Lieke Meijerink wedstrijdsecretaris@vcmajella.nl
Contactpersoon scheidsrechters Peter Heemskerk scheidsrechters@vcmajella.nl
Sponsorcommissie De Sponsorcommissie sponsorcommissie@vcmajella.nl
Activiteitencommissie activiteitencommissie@vcmajella.nl
Majellavaria De Redactie majellavaria@vcmajella.nl
Webmaster David Vermeulen webmaster@vcmajella.nl

Vragen en/of suggesties t.a.v. de site?

Vragen en/of suggesties zijn altijd welkom! Stuur een e-mail naar de webmaster.