English information page
vc Majella

Heren 3


Trainers/Coaches: Inge van Meurs en Miriam vd Velde

Code Naam Achternaam Rugnummer Positie
CJM9G94 Bart Kleinlangevelsloo 32 passer-loper
CLR7M8Y Eric-Pieter van Breukelen 8 passer-loper
CLV4W45 Erik Bijsterbosch 27 midden
CGB3D0Q Maarten van Vredendaal 66 libero
CGB3D1H Maikel Haman 9 spelverdeler
CGM5T1G Mark Boll 29 spelverdeler
CPB7R4B Mathias Baumann midden
CHQ1Q4T Michiel Niks 14 passer-loper
CFK0G8I Reijer van Oorspronk 30 diagonaal
CGC0Z6S Remco Top 10 passer-loper
CFW4Z9S Roy Voskuil 60 meetrainer
CGB3F8U Sander Verdick 31 diagonaal


DatumThuisploeg UitploegResultaat
19 sep.Shot HS 4 - Majella HS 30-4


#Team Wedstr.Punten
1Majella HS 315
1Switch HS 515
3VV Utrecht HS 915
4Jupiter HS 314
5KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg HS 211
6Werkhoven HS 100
6Boni HS 300
6Irene HS 400
6Oberon HS 200
10Kromme Rijn HS 110
11VIVES HS 710
12Shot HS 410


DatumTijdThuisploeg Uitploeg
25 sep.19:30Majella HS 3 - VIVES HS 7
3 okt.17:00VV Utrecht HS 9 - Majella HS 3
9 okt.19:30Majella HS 3 - Jupiter HS 3
16 okt.21:30Boni HS 3 - Majella HS 3
30 okt.19:30Majella HS 3 - Werkhoven HS 1
7 nov.11:30Irene HS 4 - Majella HS 3
13 nov.21:30Majella HS 3 - Switch HS 5
20 nov.21:30Majella HS 3 - VV Utrecht HS 9
27 nov.21:15Oberon HS 2 - Majella HS 3
11 dec.21:45Werkhoven HS 1 - Majella HS 3
18 dec.21:30Majella HS 3 - Kromme Rijn HS 1
8 jan.19:30Majella HS 3 - Oberon HS 2
16 jan.16:30VIVES HS 7 - Majella HS 3
23 jan.15:00Kromme Rijn HS 1 - Majella HS 3
30 jan.13:00Jupiter HS 3 - Majella HS 3
5 feb.19:30Majella HS 3 - Boni HS 3
26 feb.19:30Majella HS 3 - KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg HS 2
5 mrt.21:30Majella HS 3 - Irene HS 4
13 mrt.16:30KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg HS 2 - Majella HS 3
25 mrt.19:30Switch HS 5 - Majella HS 3
16 apr.19:30Majella HS 3 - Shot HS 4


22 september 2020
  • Training H3
    21:30 - veld 4

    Trainers: Inge/Miriam

29 september 2020
  • Training H3
    20:00 - veld 4

    Trainers: Inge/Miriam

6 oktober 2020
  • Training H3
    20:00 - hal 3

    Trainer: Coen

13 oktober 2020
  • Training H3
    20:00 - veld 4

    Trainer: Maresa

20 oktober 2020
  • Training H3
    21:30 - veld 4

    Trainers: Inge/Miriam

27 oktober 2020
  • Training H3
    20:00 - veld 4

    Trainers: Inge/Miriam

3 november 2020
  • Training H3
    21:30 - hal 3

    Trainers: Inge/Miriam

10 november 2020
  • Training H3
    20:00 - veld 4

    Trainers: Inge/Miriam

17 november 2020
  • Training H3
    21:30 - veld 4

    Trainers: Inge/Miriam

24 november 2020
  • Training H3
    20:00 - veld 4

    Trainers: Inge/Miriam