English information page
vc Majella

Trainingsschema

Het trainingsschema in pdf vind je hier.

dinsdag, 21 september 2021
  • Trainer H2
    20:00 - hal 3

    Trainer: Rohan

  • Training H3
    20:00 - veld 3

    Trainer: Martijn B

  • Training H4
    20:00 - veld 4

    Trainers: Lianne en Anna

  • Training D2
    20:00 - veld 1

    Trainer: Erik D

  • Training D1
    20:00 - hal 3

    Trainers: Jan Faber

  • Training D5
    20:00 - veld 2

    Trainers: Nils B

  • Training H1
    21:30 - veld 3
  • Training D3
    21:30 - veld 1

    Trainer: Petra

  • Training D4
    21:30 - veld 2

    Trainer: Remco

  • Training D6
    21:30 - veld 4

    Trainers: David en Annick

dinsdag, 28 september 2021
  • Training H1
    20:00 - veld 3
  • Training D2
    20:00 - hal 3

    Trainer: Arjen

  • Training D1
    20:00 - veld 1

    Trainers: Peter en Ruben

  • Training D3
    20:00 - hal 3

    Trainer: Mark B

  • Training D4
    20:00 - veld 2

    Trainer: Remco

  • Training D6
    20:00 - veld 4

    Trainers: David en Annick

  • Training H2
    21:30 - veld 3

    Trainer: Rohan

  • Training H3
    21:30 - veld 4

    Trainers: Inge/Miriam

  • Training H4
    21:30 - veld 2

    Trainers: Lianne en Anna

  • Training D5
    21:30 - veld 2

    Trainer: Nils B.

dinsdag, 05 oktober 2021
  • Training H1
    20:00 - hal 3
  • Trainer H2
    20:00 - veld 3

    Trainer:

  • Training H3
    20:00 - veld 4

    Trainers: Inge/Miriam

  • Training H4
    20:00 - hal 3

    Trainers: Lianne en Anna

  • Training D2
    20:00 - veld 1

    Trainers: Noortje B

  • Training D5
    20:00 - veld 2

    Trainers: Sonja

  • Training D1
    21:30 - veld 1

    Trainers: Peter en Ruben

  • Training D3
    21:30 - veld 2

    Trainer: Petra

  • Training D4
    21:30 - veld 3

    Trainer: Remco

  • Training D6
    21:30 - veld 4

    Trainers: David en Annick

dinsdag, 12 oktober 2021
  • Training H1
    20:00 - veld 3
  • Training H3
    20:00 - hal 3

    Trainer: Anne

  • Training D1
    20:00 - veld 1

    Trainers: Peter en Ruben

  • Training D3
    20:00 - veld 2

    Trainer: Petra

  • Training D4
    20:00 - hal 3

    Trainer: Daphne

  • Training D6
    20:00 - veld 4

    Trainers: David en Annick

  • Training H2
    21:30 - veld 3

    Trainer: Rohan

  • Training H4
    21:30 - veld 4

    Trainers: Lianne en Anna

  • Training D2
    21:30 - veld 1

    Trainer: Erik D

  • Training D5
    21:30 - veld 2

    Trainer: Nils B.