English information page
vc Majella

Trainingsschema

Het trainingsschema in pdf vind je hier.

dinsdag, 25 januari 2022
  • Training H2
    20:00 - Veld 3

    Trainer: Rohan

  • Training H3
    20:00 - Veld 4

    Trainers: Inge en Miriam

  • Training D2
    20:00 - Veld 1

    Trainer: Wouter

  • Training D5
    20:00 - Veld 2

    Trainer: Nils B

  • Training H1
    21:30 - Hal 3

    Trainer: Ruud Schaft

  • Training H4
    21:30 - Hal 3

    Trainers: Malou

  • Training D1
    21:30 - Veld 1

    Trainers: Peter en Ruben

  • Training D3
    21:30 - Veld 2

    Trainer: Petra

  • Training D4
    21:30 - Veld 3

    Trainer: Remco

  • Training D6
    21:30 - Veld 4

    Trainers: Annick

dinsdag, 01 februari 2022
  • Training H1
    20:00 - Veld 3

    Trainer: Ruud Schaft

  • Training D1
    20:00 - Veld 1

    Trainers: Peter en Ruben

  • Training D3
    20:00 - Veld 2

    Trainer: Petra

  • Training D6
    20:00 - Veld 4

    Trainers: David en Annick

  • Training H2
    21:30 - Veld 3

    Trainer: Rohan

  • Training H3
    21:30 - Hal 3

    Trainers: Inge en Miriam

  • Training H4
    21:30 - Veld 4

    Trainers: Lianne en Anna

  • Training D2
    21:30 - Veld 1

    Trainer: Erik D

  • Training D4
    21:30 - Hal 3

    Trainer: Lyanne

  • Training D5
    21:30 - Veld 2

    Trainer: Nils B

dinsdag, 08 februari 2022
  • Training H2
    20:00 - Veld 3

    Trainer: Rohan

  • Training H3
    20:00 - Veld 4

    Trainers: Inge en Miriam

  • Training H4
    20:00 - Veld 2

    Trainers: Lianne en Anna

  • Training D5
    20:00 - Veld 1

    Trainer: Nils B

  • Training H1
    21:30 - Veld 3

    Trainer: Ruud Schaft

  • Training D2
    21:30 - Hal 3

    Trainer: Arjen

  • Training D1
    21:30 - Veld 1

    Trainers: Peter en Ruben

  • Training D3
    21:30 - Veld 4

    Trainer: Mark B

  • Training D4
    21:30 - Veld 2

    Trainer: Remco

  • Training D6
    21:30 - Hal 3

    Trainers: David en Annick

dinsdag, 15 februari 2022
  • Training H1
    20:00 - Veld 3

    Trainer: Ruud Schaft

  • Training D3
    20:00 - Veld 1

    Trainer: Petra

  • Training D4
    20:00 - Veld 2

    Trainer: Remco

  • Training D6
    20:00 - Veld 4

    Trainers: David en Annick

  • Training H2
    21:30 - Hal 3

    Trainer: Rohan

  • Training H3
    21:30 - Veld 3

    Trainers: Martijn B

  • Training H4
    21:30 - Veld 4

    Trainers: Lianne en Anna

  • Training D2
    21:30 - Hal 3

    Trainer: Erik D

  • Training D1
    21:30 - Hal 3

    Trainers: Jan F

  • Training D5
    21:30 - Veld 2

    Trainer: Nils B