Beste Majella’ers!
2015, hét volleybaljaar!
2015 belooft een prachtig volleybaljaar te worden. Met de WK Beachvolleybal en het EK Volleybal Dames in Nederland staat het volleybal straks volop in de schijnwerpers. De evenementen in 2015 willen we als Majella natuurlijk niet missen!
Daarom hebben wij, Marit en Arianne, ons aangemeld als ambassadeurs voor Majella om ervoor te zorgen dat we erbij zullen zijn! Voor de WK Beach en het EK Dames zijn er via ons als ambassadeurs speciale mogelijkheden waarvan we gebruik kunnen maken. Zo kunnen we als eerste kaarten bemachtigen voor de mooiste WK-wedstrijden en kunnen Nevobo-leden als enige kaarten bestellen bij de Nevobo-dag tijdens het EK Dames.
WK Beach
Ons lijkt het leuk om met een grote groep Majella-ers samen af te reizen naar het WK Beach. Nu is het zo dat ook de Grand Depart van de Tour de France in het weekend van 4-5 juli plaatsvindt. Omdat we vast ook veel sportievelingen bij Majella hebben die dit Tour-spektakel niet willen missen, stellen we voor om op vrijdagavond 3 juli naar Den Haag af te reizen om de beachervolleyballers met z’n allen aan te moedigen. Zelf kun je dan altijd nog besluiten om de finales op 4 en 5 juli bij te wonen!
Wat moet je doen?
Wil je er op 3 juli bij zijn, koop dan zo spoedig mogelijk en uiterlijk vóór 15 februari hier een ticket voor de onoverdekte tribune (à € 25,-).Aanhang is uiteraard ook welkom om de Majella-tribune te vullen! Gebruik bij je bestelling de code ‘wkbeach228’. Zonder deze code kun je geen tickets bestellen. Ook als je zelf meerdere tickets voor andere dagen wilt bestellen, kun je deze code het komende half jaar gebruiken.
Oh, en laat het ons natuurlijk via een mailtje (arianneniks@gmail.com) even weten als je meegaat!
EK Dames
De Nederlandse dames kunnen in hun wedstrijd tegen Italië vast erg veel steun gebruiken. Laten we ook dan met een groep komen aanmoedigen! Deze wedstrijd vindt plaats op 28 september 2015 in Apeldoorn. Hierover communiceren we later meer, maar houd hem dus alvast vrij in je agenda!
Met een sportieve groet,
Marit en Arianne