English information page
vc Majella

Fluit en telschema

Zaalwacht: Heren 4


tijd veld team 1 team 2 teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella D2 Utrecht D6 Freddy Coen
19:30 2 Majella H1 Vives H2 Peter H Annelot van Breugel Tristan Coppes
19:30 3 Majella H3 Vives H7 Daan Mark P
19:30 4 Majella D5 Boni D6 Olaf Karin v B.
21:30 1 Majella H2 OKV H1 Henri Martijn v B
21:30 2 Majella H4 Vives H6 Erik B Maikel
21:30 3 Majella D4 Cito D2 Anne-Lotte Malou
21:30 4

Zaalwacht: Dames 5


 

tijd veld team 1 team 2 teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella H1 Protos H3Svenja Miriam Wijnand
19:30 2 Majella H3 Jupiter H3Fanny Jente
19:30 3 Majella D3 Protos D5Lisette Annemiek
19:30 4 Majella D6 UVV/Sphynx D6Sietske Tinka
21:30 1 Majella D1 VTC Woerden D2Marjolein Luuk Lagerwerf
21:30 2 Majella D2 Houten D1Nils v I Wouter
21:30 3 Majella H4 Protos H6 Erik B Eric-Pieter
21:30 4 Majella D5 VSTS D4 Jytte Mandy

Zaalwacht: Dames 1


 

tijd veld team 1 team 2 teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella H1 NVC H2Linda de H Miriam Wijnand
19:30 2 Majella D2 Bourgondië D1Nicole Martine
19:30 3 Majella H3 Werkhoven H1Esther K Linda N
19:30 4 Majella D6 Protos D11Suzanne K Nadine
21:30 1 Majella D1 Irene D2Femke Henk Bruins
21:30 2 Majella H4 Bourgondië H3 Mark B Sander
21:30 3 Majella D4 Taurus D3Nils van I Martijn R
21:30 4 Majella D5 Tovo D5 Esther Linda M

Zaalwacht: Dames 2


tijd veld team 1 team 2teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella D1 Switch D2 Iris V Willem Klein Hesselink
19:30 2 Majella H1 Enervo H1 Noortje Sanne de Vries Peter H
19:30 3 Majella D3 Switch D3 Tamara Anne
19:30 4 Majella D4 Enervo D2 Miranda Fanny
21:30 1 Majella D2 Enervo D1 Henri Jan-Willem
21:30 2 Majella H4 Enervo H4 Manon Irma
21:30 3 Majella H3 Switch H5 Patricia Myron
21:30 4 Majella D5 SVB D1 Annelies Janneke

Zaalwacht: Heren 3


tijd veld team 1 team 2teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella D1 Taurus D2 Reijer Nevobo
19:30 2 Majella D6 Bevoc D3 Maarten Eric-Pieter
19:30 3 Majella D5 Bevoc D2 Mark B Iris K
19:30 4
21:30 1 Majella H2 Vives H3 Lianne Lyanne
21:30 2 Majella H3 Utrecht H9 Anne-Lotte Malou
21:30 3 Majella D3 Vives D3 Anna-Marije Nicole
21:30 4

Zaalwacht: Heren 2


tijd veld team 1 team 2teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella D1 Shot D1 Bas Nevobo
19:30 2 Majella H1 VCV H3 Lieuwe Vera Dekker Arjen
19:30 3 Majella D3 Shot D2 Joost Nienke
19:30 4 Majella D4 Switch D5 Thomas Mark P
21:30 1 Majella D2 Vives D4 Aline Noortje B
21:30 2 Majella H2 Bevoc H1 Nils van I Erik D
21:30 3 Majella H4 Keistad H7 Irma Rosan
21:30 4 Majella D5 Shot D3 Eva Marieke

Zaalwacht: Dames 5


 

tijd veld team 1 team 2teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella D4 Servia D2 Nadine Sander
19:30 2 Majella D3 DVC D2 Anne-Lotte David T
19:30 3 Majella D6 Bevoc D3 Tinka Lisette
19:30 4
21:30 1 Majella H1 Servia H2 Lonneke Ferdi Braakman Peter H
21:30 2 Majella H3 Kromme Rijn H1 Saskia Jorinke
21:30 3 Majella D5 Maarssen D3 Soeria Doris
21:30 4

Zaalwacht:


tijd veld team 1 team 2teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella H4 Musketiers H1
19:30 2 Majella H2 Shot H3
19:30 3 Majella H3 Oberon H2
19:30 4
21:30 1 Majella H1 VOC-Maarssen H1
21:30 2 Majella D2 Irene D3
21:30 3 Majella D6 Protos D11
21:30 4

Zaalwacht:


tijd veld team 1 team 2teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella H2 Protos H5
19:30 2 Majella D4 Utrecht D10
19:30 3 Majella D3 Jupiter D1
19:30 4 Majella H4 Houten H2
21:30 1 Majella H1 Utrecht H4
21:30 2 Majella D1 Protos D3
21:30 3 Majella D2 Utrecht D8
21:30 4 Majella D5 Houten D2

Zaalwacht:


tijd veld team 1 team 2teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella H2 Bourgondie H1
19:30 2 Majella H4 Tovo H5
19:30 3 Majella H3 Boni H3
19:30 4 Majella D2 Protos D4
21:30 1 Majella D1 Tovo D1
21:30 2 Majella H1 VSTS H1
21:30 3 Majella D4 Boni D3
21:30 4

Zaalwacht:


tijd veld team 1 team 2teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella H2 Dosko H3
19:30 2 Majella D2 Volleer D1
19:30 3 Majella H4 Volleer H2
19:30 4 Majella H3 AGAVS H2
21:30 1 Majella D1 Leython D2
21:30 2 Majella D4 Protos D7
21:30 3 Majella D3 Woerden D3
21:30 4 Majella D6 Utrecht D13

Zaalwacht:


tijd veld team 1 team 2teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella H1 Switch H2
19:30 2 Majella D1 Dosko D1
19:30 3 Majella D3 DOS D1
19:30 4 Majella D4 Wilhelmina D2
21:30 1 Majella H2 Enervo H2
21:30 2 Majella D2 Tovo D2
21:30 3 Majella H3 Irene H4
21:30 4 Majella D6 Enervo D4

Zaalwacht:


tijd veld team 1 team 2teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella H2 Limes H2
19:30 2 Majella D5 Limes D7
19:30 3 Majella D6 SVL D2
19:30 4
21:30 1 Majella D1 Limes D1
21:30 2 Majella D3 Limes D2
21:30 3
21:30 4

Zaalwacht:


tijd veld team 1 team 2teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella D2 Go’97 D1
19:30 2 Majella H1 Taurus H3
19:30 3 Majella H3 Shot H4
19:30 4 Majella D5 Vives D5
21:30 1 Majella D3 Utrecht D7
21:30 2 Majella H4 Afas Leos H2
21:30 3 Majella D4 Limes D5
21:30 4 Majella D1 Utrecht D4