English information page
vc Majella

Fluit en telschema

Er zijn dit jaar geen competitie wedstrijden meer gepland. Begin september is hier het schema voor volgend seizoen te vinden.

Zaalwacht: Heren 1


tijd veld team 1 team 2 teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella D1 Keistad D4 H1 Jurjen Westeneng
19:30 2 Majella D3 vvUtrecht D7 H1 D2
19:30 3 Majella H4 vvUtrecht H9 H1 D6
19:30 4 Majella D4 vvUtrecht D10 H1 H1
21:30 1 Majella H1 vvUtrecht H4 H4 Miriam Wijnand
21:30 2 Majella D2 vvUtrecht D6 D1 D3
21:30 3 Majella D6 SLV D1 D1 D4
21:30 4

Zaalwacht: Dames 1


tijd veld team 1 team 2 teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella H2 Woerden H2 D1 D1
19:30 2 Majella D2 Irene D3 D1 H4
19:30 3 Majella D6 Vives D6 D1 D5
19:30 4 Majella H3 Vives H8 H2 H4
21:30 1 Majella D1 Spaarnestad D5 D2 Nevobo
21:30 2
21:30 3 Majella H4 UVV/Sphynx H2 D6 H2
21:30 4 Majella D5 UVV/Sphynx D3 H3 H3

Zaalwacht: Heren 2


tijd veld team 1 team 2 teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella H1 VSTS H1 H2 Nevobo H4
19:30 2 Majella D1 Forza Hoogland D3 H2 Nevobo
19:30 3 Majella D3 VCV D2 H2 H2
19:30 4 Majella D4 Switch D5 H3 H3
21:30 1 Majella D2 Boni D1 D1 D1
21:30 2
21:30 3 Majella H3 Protos H6 D3 D3
21:30 4 Majella D5 Boni D6 D4 D4

Zaalwacht: Heren 4


tijd veld team 1 team 2 teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella H1 DOS H1 H4 Miriam Wijnand
19:30 2 Majella H3 Tovo H5 H4 H4
19:30 3 Majella D4 Enervo D2 H4 D2
19:30 4 Majella D6 Tovo D6 D5 D5
21:30 1 Majella D1 vvAmsterdam D3 D4 Nevobo
21:30 2
21:30 3 Majella H4 Werkhoven H1 D4 D4
21:30 4 Majella D5 LVV D1 D6 D6

Zaalwacht: Dames 3


tijd veld team 1 team 2 teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella D1 Switch Hooglanderveen D1 D3 Nevobo
19:30 2 Majella H1 Vives H2 D6 Nevobo H4
19:30 3 Majella D2 Vives D4 D3 H2
19:30 4 Majella D5 VOC Maarssen D3 D3 D3
21:30 1 Majella D3 DOS D1 D2 D2
21:30 2 Majella H2 vvUtrecht H5 D1 D1
21:30 3 Majella H3 Majella H4 H1 H1
21:30 4 Majella D6 Shot D3 D5 D5

Zaalwacht: Heren 3


tijd veld team 1 team 2 teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella H4 Limes H3 D3 D3
19:30 2 Majella H2 Switch H3 H3 H1
19:30 3 Majella D2 Switch D3 H3 H3
19:30 4 Majella D5 SVB D1 H3 D6
21:30 1 Majella H1 Servia H2 H4 Nevobo H4
21:30 2
21:30 3 Majella H3 Enervo H3 D2 D2
21:30 4 Majella D6 Switch D6 D5 D5

Zaalwacht:


tijd veld team 1 team 2 teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella H1 Aspasia H1
19:30 2 Majella D1 vvUtrecht D4
19:30 3 Majella D3 Jupiter D1
19:30 4 Majella H4 Majella H3
21:30 1 Majella D2 Shot D2
21:30 2 Majella H2 Cratos H1
21:30 3
21:30 4 Majella D5 vcHouten D2

Zaalwacht:


tijd veld team 1 team 2 teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella H2 Irene H4
19:30 2 Majella H4 Vives H8
19:30 3 Majella D3 Vives D3
19:30 4 Majella D4 Go’97 D1
21:30 1 Majella D1 Irene D2
21:30 2 Majella H1 Waterlanders H1
21:30 3 Majella D5 Vives D5
21:30 4 Majella D6 VOC Maarssen D4

Zaalwacht:


tijd veld team 1 team 2 teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella H3 UVV/Sphynx H2
19:30 2 Majella D2 Protos D4
19:30 3 Majella D5 Go’97 D2
19:30 4 Majella D6 Irene D5
21:30 1 Majella D1 SVU D2
21:30 2 Majella D3 Protos D6
21:30 3 Majella D4 Protos D7
21:30 4 Majella H4 Protos H4

Zaalwacht:


tijd veld team 1 team 2 teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Boni
19:30 2 Boni
19:30 3 Majella D6 Protos D9
19:30 4 Majella H3 Utrecht H9
21:30 1 Boni
21:30 2 Boni
21:30 3 Majella H4 Boni H3
21:30 4 Majella D4 UVV/Sphynx D2

Zaalwacht:


tijd veld team 1 team 2 teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella D2 Limes D4
19:30 2 Majella H1 Switch H2
19:30 3 Majella D5 Limes D7
19:30 4 Majella D1 Compaen D3
21:30 1 Majella D3 Limes D2
21:30 2 Majella H2 Irene H3
21:30 3 Majella D4 Werkhoven D1
21:30 4

Zaalwacht:


tijd veld team 1 team 2 teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella H1 VOC Maarssen H1
19:30 2 Majella D1 Forza Hoogland D1
19:30 3 Majella D3 Tovo D2
19:30 4 Majella H4 Tovo H5
21:30 1 Majella D2 Bourgondië D1
21:30 2 Majella H2 Tovo H2
21:30 3 Majella H3 Boni H3
21:30 4 Majella D6 Boni D5

Zaalwacht:


tijd veld team 1 team 2 teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella D4 Servia D2
19:30 2 Majella H2 Volleer H1
19:30 3 Majella D6 Taurus D6
19:30 4 Majella H3 Werkhoven H1
21:30 1 Majella H1 Taurus H3
21:30 2 Majella D1 Lovoc D1
21:30 3 Majella H4 Enervo H3
21:30 4 Majella D5 NVC D2

Zaalwacht:


tijd veld team 1 team 2 teller 1e scheids 2e scheids/SR-coach
19:30 1 Majella H2 VCH H1
19:30 2 Majella D4 Limes D5
19:30 3 Majella D6 Limes D9
19:30 4
21:30 1 Majella H1 VCV H3
21:30 2 Majella D5 Bevoc D2
21:30 3 Majella H3 Limes H3
21:30 4