English information page
vc Majella

Dames 1

Trainers/Coach: Peter Retera en Ruben vd Berg

Code Naam Achternaam Rugnummer Positie
CHT6R39 Aline van der Poel 38 passer-loper
CFG2Q6C Eline van den Broek meetrainer
CHW3K9Y Esther Kouwenhoven midden
CCT8H1Y Inge van Meurs 61 spelverdeler
CHP7X56 Iris Terouw meetrainer
CFL4Q1I Jente Andriessen 77 diagonaal
CHY9Y2B Kim Slijkerman meetrainer
CFP3H8L Linda de Heer 12 diagonaal
CKB5H0O Lyanne Spittje libero
CJY9C54 Miriam van der Velden 79 spelverdeler
CGD8R83 Myron Tersteeg 91 passer-loper
CGD7W9E Nicole Bremer 42 passer-loper
CKP3X3H Noortje Buurma 66 passer-loper
CMV2D4H Patricia Eijken 75 midden
CLG0Q8I Suzanne Kok 71 midden


DatumThuisploeg UitploegResultaat
19 sep.VV Utrecht DS 4 - Majella DS 10-4


#Team Wedstr.Punten
1Majella DS 115
2VTC Woerden DS 214
3Dosko DS 114
4Switch DS 214
5Taurus DS 214
6Limes DS 113
7Shot DS 112
8Tovo DS 111
9Leython DC DS 211
10USV Protos DS 311
11Irene DS 211
12VV Utrecht DS 410


DatumTijdThuisploeg Uitploeg
3 okt.11:00USV Protos DS 3 - Majella DS 1
9 okt.21:30Majella DS 1 - VTC Woerden DS 2
16 okt.19:30Tovo DS 1 - Majella DS 1
30 okt.21:30Majella DS 1 - Irene DS 2
7 nov.15:30Dosko DS 1 - Majella DS 1
13 nov.19:30Majella DS 1 - Switch DS 2
20 nov.19:30Majella DS 1 - Taurus DS 2
28 nov.18:00Limes DS 1 - Majella DS 1
11 dec.19:30Majella DS 1 - Shot DS 1
15 jan.19:30Leython DC DS 2 - Majella DS 1
22 jan.21:30Majella DS 1 - USV Protos DS 3
29 jan.19:15VTC Woerden DS 2 - Majella DS 1
5 feb.21:30Majella DS 1 - Tovo DS 1
13 feb.16:30Irene DS 2 - Majella DS 1
26 feb.21:30Majella DS 1 - Leython DC DS 2
5 mrt.19:30Majella DS 1 - Dosko DS 1
11 mrt.21:30Switch DS 2 - Majella DS 1
20 mrt.16:30Taurus DS 2 - Majella DS 1
26 mrt.21:30Majella DS 1 - Limes DS 1
10 apr.15:30Shot DS 1 - Majella DS 1
16 apr.21:30Majella DS 1 - VV Utrecht DS 4


22 september 2020
  • Training D1
    20:00 - veld 1

    Trainers: Peter R/Ruben

29 september 2020
  • Training D1
    21:30 - veld 1

    Trainers: Peter R/Ruben

6 oktober 2020
  • Training D1
    20:00 - veld 1

    Trainers: Peter R/Ruben

13 oktober 2020
  • Training D1
    20:00 - hal 3

    Trainer: Martijn B

20 oktober 2020
  • Training D1
    20:00 - veld 1

    Trainers: Peter R/Ruben

27 oktober 2020
  • Training D1
    21:30 - veld 1

    Trainers: Peter R/Ruben

3 november 2020
  • Training D1
    20:00 - veld 1

    Trainers: Peter R/Ruben

10 november 2020
  • Training D1
    21:30 - hal 3

    Trainer: Annemiek

17 november 2020
  • Training D1
    20:00 - veld 1

    Trainers: Peter R/Ruben

24 november 2020
  • Training D1
    21:30 - veld 1

    Trainers: Peter R/Ruben