English information page
vc Majella

Heren 4

Trainer: Edine Pape

Code Naam Achternaam Rugnummer Positie
Andrew de Almeide Silva midden
CLW0V78 Berend Reichman spelverdeler
CJH5W3P Daan Peijnenborg midden
CGB3K9C David Vermeulen passer-loper
CJN9J9K Erwin Mulder passer-loper
Felipe Reyes diagonaal
CDT1F14 Freddy Loosman meetrainer
CKD9R0K Harri van de Ruitenbeek midden
José Hopkins diagonaal
CGB3J55 Olaf Sloot passer-loper
CNZ3L2F Paul Plazier passer-loper
CDN9R36 Peter Heemskerk spelverdeler
CFY9J3D Wijnand Vellekoop libero


DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
23 feb.Majella HS 4 - Musketiers HS 12-323-25, 19-25, 25-18, 25-23, 12-15
09 feb.Bevoc HS 2 - Majella HS 43-125-20, 22-25, 25-13, 25-23
26 jan.Majella HS 4 - Servylo HS 23-225-17, 16-25, 25-18, 19-25, 15-12
19 jan.VIVES HS 7 - Majella HS 43-225-22, 16-25, 25-19, 21-25, 15-12
12 jan.Majella HS 4 - Volleer HS 34-025-21, 25-21, 25-16, 25-19
15 dec.Werkhoven HS 1 - Majella HS 44-025-12, 25-11, 25-9, 25-19
08 dec.Majella HS 4 - Boni HS 41-321-25, 25-16, 15-25, 18-25
24 nov.DVC HS 2 - Majella HS 41-324-26, 25-22, 14-25, 16-25
17 nov.Majella HS 4 - Go'97 HS 21-318-25, 25-23, 20-25, 24-26
03 nov.Majella HS 4 - Bevoc HS 20-416-25, 18-25, 21-25, 18-25


#Team Wedstr.Punten
1Bevoc HS 21765
2Werkhoven HS 11462
3Servylo HS 21546
4VTC Woerden HS 61540
5Go'97 HS 21640
6Volleer HS 31539
7Majella HS 41533
8DVC HS 21528
9Boni HS 41727
10Musketiers HS 11721
11VIVES HS 71419


DatumTijdThuisploeg Uitploeg
8 mrt.20:00Go'97 HS 2 - Majella HS 4
15 mrt.21:30Majella HS 4 - DVC HS 2
22 mrt.19:30Boni HS 4 - Majella HS 4
5 apr.19:30Majella HS 4 - Werkhoven HS 1
12 apr.21:15VTC Woerden HS 6 - Majella HS 4


5 maart 2024
  • Training H4
    21:30 - Veld 2

    Trainer: Edine

12 maart 2024
  • Training H4
    21:30 - Hal 3

    Trainer:

19 maart 2024
  • Training H4
    21:30 - Veld 2

    Trainer: Edine

26 maart 2024
  • Training H4
    20:00 - Veld 4

    Trainer: Edine

2 april 2024
  • Training H4
    21:30 - Veld 2

    Trainer: Edine

9 april 2024
  • Training H4
    20:00 - Hal 3

    Trainer: Edine

16 april 2024
  • Training H4
    21:30 - Veld 4

    Trainer: Edine

23 april 2024
  • Training H4
    20:00 - Veld 2

    Trainer: Edine

30 april 2024
  • Training H4
    21:30 - Veld 4

    Trainer: Edine

7 mei 2024
  • Training H4
    20:00 - Veld 2

    Trainer: Edine