English information page
vc Majella

Dames 4


Trainer/Coach: Roy Voskuil en Christian Klein Gebbink

Code Naam Achternaam Rugnummer Positie
CJG9B7D Annelies Niewijk meetrainer
CNX1R4B Ayla Berth diagonaal
Caro Spittje
CDB4W6H Esther Mulder midden
CHQ1J6A Eva Bassa meetrainer
CGB0R0Z Ilonka Dijs diagonaal
CGD0G6C Karin van Beusekom spelverdeler
CDX2N02 Marieke Pape passer-loper
CFG0S7P Marinka Remmelink spelverdeler
CDQ3W0J Martine Selles passer-loper
Milou Scholten midden
Nikki Mensink passer-loper
CLJ2L9J Sarah Reniers midden

DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
01 mrt.Majella DS 4 - Switch DS 63-125-9, 25-15, 25-13, 22-25
09 feb.Bevoc DS 1 - Majella DS 43-119-25, 28-26, 25-14, 25-20
02 feb.Majella DS 4 - Tovo DS 51-324-26, 18-25, 25-18, 23-25
26 jan.Majella DS 4 - AFAS-LEOS DS 33-125-19, 25-23, 25-9, 18-25
22 dec.Majella DS 4 - Wilhelmina DS 24-025-19, 25-19, 25-16, 25-21
15 dec.Werkhoven DS 1 - Majella DS 41-319-25, 25-15, 23-25, 22-25
08 dec.Majella DS 4 - Boni DS 44-025-20, 25-21, 25-15, 25-18
01 dec.Switch Hooglanderveen DS 4 - Majella DS 42-325-23, 26-24, 18-25, 17-25, 12-15
17 nov.Majella DS 4 - UVV/Sphynx DS 24-026-24, 25-19, 25-23, 25-12
09 nov.Switch DS 6 - Majella DS 40-424-26, 12-25, 16-25, 18-25


#Team Wedstr.Punten
1Bevoc DS 11566
2Majella DS 41451
3UVV/Sphynx DS 21548
4Switch Hooglanderveen DS 41545
5Werkhoven DS 11542
6Tovo DS 51441
7Boni DS 41535
8Go'97 DS 21732
9Switch DS 61527
10Wilhelmina DS 21416
11AFAS-LEOS DS 31712


DatumTijdThuisploeg Uitploeg
8 mrt.21:30UVV/Sphynx DS 2 - Majella DS 4
15 mrt.19:30Majella DS 4 - Switch Hooglanderveen DS 4
22 mrt.21:30Boni DS 4 - Majella DS 4
29 mrt.21:00Go'97 DS 2 - Majella DS 4
5 apr.21:30Majella DS 4 - Werkhoven DS 1
12 apr.19:30Wilhelmina DS 2 - Majella DS 4


5 maart 2024
  • Training D4
    20:00 - Veld 2

    Trainer: Maresa

12 maart 2024
  • Training D4
    21:30 - Veld 4

    Trainer: Erik

19 maart 2024
  • Training D4
    20:00 - Veld 2

    Trainer: Erik

26 maart 2024
  • Training D4
    21:30 - Veld 2

    Trainer: Erik

2 april 2024
  • Training D4
    20:00 - Hal 3

    Trainer: Maresa

9 april 2024
  • Training D4
    21:30 - Veld 4

    Trainer: Erik

16 april 2024
  • Training D4
    20:00 - Veld 4

    Trainer: Maresa

23 april 2024
  • Training D4
    20:00 - Hal 3

    Trainer: Tamara

30 april 2024
  • Training D4
    20:00 - Veld 2

    Trainer: Maresa

7 mei 2024
  • Training D4
    21:30 - Veld 2

    Trainer: Erik