English information page
vc Majella

Dames 2


Trainers: Jan Faber en Erik Dijkman

Coach: Ilonka Dijs

Code Naam Achternaam Rugnummer Positie
CFD8N0G Renee te Poele-Akkermans 19 meetrainer
CJK4W9D Anne Veenendaal 9 passer-loper
CGD0L8T Annemiek van Vondel 52 diagonaal
CHY1M9A Daphne van den Berk 96 libero
CJZ3G2O Femke Blankenburgh 35 midden
CGD2V1C Iris Verstraelen 37 midden
CDC0G55 Lieke Meijerink 11 spelverdeler
CHS0P8L Milou Straathof 13 meetrainer
CLD8M9A Miranda Schenk 72 passer-loper
CKP7Y14 Nienke van den Akker 70 spelverdeler
CHW3V7V Noortje Versteijlen passer-loper
CFY9W9O Petra Berk 88 passer-loper
CHQ9B8S Sanne de Vries 39 diagonaal
CLM5D5R Tamara Florijn 57 midden


DatumThuisploeg UitploegResultaat
18 sep.Go'97 DS 1 - Majella DS 22-3


#Team Wedstr.Punten
1De Hollandse Pot - USV Protos DS 415
1Enervo DS 115
3VV Utrecht DS 814
4Bourgondië DS 114
5Majella DS 213
6Volleer DS 113
7VV Utrecht DS 612
8Go'97 DS 112
9VIVES DS 411
10Irene DS 311
11VC Houten DS 110
11Tovo DS 210


DatumTijdThuisploeg Uitploeg
25 sep.19:30Majella DS 2 - VV Utrecht DS 6
3 okt.19:00VV Utrecht DS 8 - Majella DS 2
9 okt.21:30Majella DS 2 - VC Houten DS 1
17 okt.15:00De Hollandse Pot - USV Protos DS 4 - Majella DS 2
30 okt.19:30Majella DS 2 - Bourgondië DS 1
6 nov.19:30Tovo DS 2 - Majella DS 2
13 nov.21:30Majella DS 2 - Enervo DS 1
21 nov.14:00Irene DS 3 - Majella DS 2
11 dec.21:30Majella DS 2 - VIVES DS 4
8 jan.21:30Majella DS 2 - Irene DS 3
16 jan.17:00VV Utrecht DS 6 - Majella DS 2
22 jan.21:30Majella DS 2 - VV Utrecht DS 8
29 jan.19:30VC Houten DS 1 - Majella DS 2
5 feb.19:30Majella DS 2 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 4
13 feb.16:30Bourgondië DS 1 - Majella DS 2
26 feb.19:30Majella DS 2 - Volleer DS 1
5 mrt.21:30Majella DS 2 - Tovo DS 2
12 mrt.19:30Enervo DS 1 - Majella DS 2
26 mrt.19:30Volleer DS 1 - Majella DS 2
10 apr.14:30VIVES DS 4 - Majella DS 2
16 apr.19:30Majella DS 2 - Go'97 DS 1


22 september 2020
  • Training D2
    21:30 - veld 1

    Trainers: Jan F/Erik D

29 september 2020
  • Training D2
    20:00 - Veld 1

    Trainer: Ilonka

6 oktober 2020
  • Training D2
    21:30 - veld 1

    Trainers: Jan F/Erik D

13 oktober 2020
  • Training D2
    20:00 - Veld 1

    Trainers: Jan F/Erik D

20 oktober 2020
  • Training D2
    20:00 - hal 3

    Trainer: Arjen

27 oktober 2020
  • Training D2
    20:00 - Veld 1

    Trainers: Jan F/Erik D

3 november 2020
  • Training D2
    21:30 - veld 1

    Trainers: Jan F/Erik D

10 november 2020
  • Training D2
    20:00 - Veld 1

    Trainers: Jan F/Erik D

17 november 2020
  • Training D2
    21:30 - hal 3

    Trainers: Jan F/Erik D

24 november 2020
  • Training D2
    20:00 - Veld 1

    Trainers: Jan F/Erik D