English information page
vc Majella

Dames 2



Code Naam Achternaam Rugnummer Positie
CJK4W9D Anne Veenendaal passer-loper
CGD0L8T Annemiek van Vondel passer-loper
CCW4Q7Y Charlotte Scherphof passer-loper
CHY1M9A Daphne van den Berk libero
CJZ3G2O Femke Blankenburgh midden
CFB4R8Q Femke Grievink passer-loper
CKK2T4Y Ilse Blankenvoorde spelverdeler
CGD2V1C Iris Verstraelen midden
CDC0G55 Lieke Meijerink spelverdeler
CDG6W1N Linda Postma meetrainer
CNY1K4V Marijke van Meeteren midden
CHS0P8L Milou Straathof meetrainer
CFY9W9O Petra Berk diagonaal
CHQ9B8S Sanne de Vries diagonaal


DatumThuisploeg UitploegResultaat
20 sep.Majella DS 2 - VV Utrecht DS 81-3
09 sep.Servia DS 2 - Majella DS 20-3


#Team Wedstr.Punten
1Limes DS 214
2VV Utrecht DS 814
3Shot DS 214
4VV Utrecht DS 613
5Oberon DS 112
6Go'97 DS 111
7Majella DS 211
8Sovoco DS 211
9Switch DS 200
9OKV DS 100
9Jupiter DS 100
9VIVES DS 300


DatumTijdThuisploeg Uitploeg
28 sep.14:00Shot DS 2 - Majella DS 2
12 okt.14:00OKV DS 1 - Majella DS 2
18 okt.21:30Majella DS 2 - Go'97 DS 1
24 okt.20:30Majella DS 2 - Volleer DS 1
2 nov.16:30VIVES DS 3 - Majella DS 2
8 nov.21:30Oberon DS 1 - Majella DS 2
13 nov.20:30Majella DS 2 - Jupiter DS 1
22 nov.19:30Majella DS 2 - Limes DS 2
28 nov.19:30Switch DS 2 - Majella DS 2
6 dec.19:30Majella DS 2 - Sovoco DS 2
14 dec.20:00VV Utrecht DS 6 - Majella DS 2
10 jan.19:30Majella DS 2 - Shot DS 2
18 jan.17:00Jupiter DS 1 - Majella DS 2
24 jan.19:30Majella DS 2 - OKV DS 1
31 jan.19:45Go'97 DS 1 - Majella DS 2
7 feb.19:30Majella DS 2 - VIVES DS 3
6 mrt.21:30Majella DS 2 - Oberon DS 1
14 mrt.16:00Limes DS 2 - Majella DS 2
20 mrt.21:30Majella DS 2 - Switch DS 2
28 mrt.13:00Sovoco DS 2 - Majella DS 2
3 apr.21:30Majella DS 2 - VV Utrecht DS 6
18 apr.19:00VV Utrecht DS 8 - Majella DS 2


24 september 2019
  • Training D2
    21:30 - veld 1

    Trainers: Malou en Jan F

1 oktober 2019
  • Training D2
    20:00 - veld 1

    Trainers: Malou en Jan F

8 oktober 2019
  • Training D2
    21:30 - veld 1

    Trainers: Malou en Jan F

15 oktober 2019
  • Training D2
    20:00 - hal 3

    Trainers: Jan F

22 oktober 2019
  • Training D2
    21:30 - veld 1

    Trainers: Malou en Jan F

29 oktober 2019
  • Training D2
    20:00 - veld 1

    Trainers: Malou en Jan F

5 november 2019
  • Training D2
    21:30 - veld 1

    Trainers: Malou en Jan F

12 november 2019
  • Training D2
    20:00 - veld 4

    Trainers: Malou/Jan F

19 november 2019
  • Training D2
    21:30 - veld 1

    Trainers: Malou

26 november 2019
  • Training D2
    20:00 - veld 1

    Trainers: Malou en Jan F