English information page
vc Majella

Dames 3

Code Naam Achternaam Rugnummer Positie
CLN1K73 Daniela Heerdt passer-loper
CFS6M73 Denise Plette midden
CJN2T9F Iris Koning diagonaal
CGD1G5Y Ivette Groenendijk passer-loper
CGF8D12 Julia Kranen meetrainer
CFK0L9Y Maresa Spekking libero
CGC1D3G Marijn van Deventer spelverdeler
CMZ4P6P Mariona Baliu Pique meetrainer
CDR1T52 Marjolein Mulder-van der Schaaf diagonaal
CFN3S97 Miranda Simon midden
CDX9T6H Saskia Koning spelverdeler
CFR2V3X Sonja Vliek passer-loper
CJG8S2K Suzanne Rutten passer-loper
CLM5D5R Tamara Florijn midden


DatumThuisploeg UitploegResultaat
18 jan.Majella DS 3 - UVV/Sphynx DS 13-2
12 jan.VV Utrecht DS 10 - Majella DS 31-3
14 dec.Majella DS 3 - Irene DS 43-2
06 dec.Majella DS 3 - Boni DS 33-2
23 nov.Volleer DS 2 - Majella DS 31-3
16 nov.Majella DS 3 - Tovo DS 54-0
02 nov.Majella DS 3 - USV Protos DS 73-1
25 okt.Switch DS 4 - Majella DS 30-4
19 okt.VC Houten DS 1 - Majella DS 31-3
05 okt.UVV/Sphynx DS 1 - Majella DS 31-3


#Team Wedstr.Punten
1Majella DS 31248
2VC Houten DS 11247
3Boni DS 31339
4Volleer DS 21436
5UVV/Sphynx DS 11032
6Enervo DS 21230
7Tovo DS 51229
8VV Utrecht DS 101427
9Irene DS 41126
10Switch DS 41224
11USV Protos DS 71323
12VCV DS 4139


DatumTijdThuisploeg Uitploeg
25 jan.21:30Boni DS 3 - Majella DS 3
1 feb.19:30Majella DS 3 - VC Houten DS 1
9 feb.13:00USV Protos DS 7 - Majella DS 3
15 feb.21:30Majella DS 3 - Switch DS 4
22 feb.21:30Majella DS 3 - Enervo DS 2
8 mrt.19:30Tovo DS 5 - Majella DS 3
22 mrt.19:30Enervo DS 2 - Majella DS 3
29 mrt.19:30Majella DS 3 - Volleer DS 2
6 apr.17:30Irene DS 4 - Majella DS 3
12 apr.21:30Majella DS 3 - VCV DS 4


29 januari 2019
  • Training D3
    20:00 - Veld 2

    Trainer: Nils B

5 februari 2019
  • Training D3
    21:30 - Hal 3

    Trainer: Nils B.

12 februari 2019
  • Training D3
    20:00 - Veld 1

    Trainer: Nils B

19 februari 2019
  • Training D3
    21:30 - Veld 2

    Trainer: Maikel

26 februari 2019
  • Training D3
    20:00 - Veld 2

    Trainer: Nils B

5 maart 2019
  • Training D3
    21:30 - Veld 2

    Trainer: Nils B.

12 maart 2019
  • Training D3
    21:30 - Hal 3

    Trainer: Arjen

19 maart 2019
  • Training D3
    21:30 - Veld 1

    Trainer: Nils B.

26 maart 2019
  • Training D3
    20:00 - Veld 2

    Trainer: Nils B

2 april 2019
  • Training D3
    21:30 - Veld 2

    Trainer: Nils B.