English information page
vc Majella

Beachseizoen 2024 is weer afgelopen

Helaas, het zit er weer op, het beachseizoen 2024 van Majella. Het was dit jaar een bijzonder afwisselend jaar, met diepte en hoogtepunten. (Te veel) regen of (te veel) zon, geen / heel weinig spelers of te veel, geheime borrels zonder en geheime borrels met bitterballen… Maar het was zeker ook een geslaagd seizoen, aangezien meer dan de helft van de leden mee heeft gedaan. En daarom: De Statistieken!

Meest aanwezig teams

Heren 2 en 3 waren het meest vertegenwoordigd bij het beachen, met heren 1 als goede derde. Met gemiddeld 4 spelers op een avond hadden ze al 3 velden gevuld, waarvan in ieder geval veld 1 werd gepakt.

Meest geweest

Er zijn 2 leden die bijna alle keren dat het kon aanwezig zijn geweest. Namelijk Berend en ik (David V). Van de 9 keer hebben zij/wij 8 keer in het zand gestaan. Maarten en Martijn komen daar vlak achteraan met 7 keer. Goede prestatie, zo tijdens de vakantie.

Van de dames was Aniek het meest aanwezig, met 6 keer. Fanny, Sophie en Tamara kwamen net een keertje minder vaak opdagen.

Berend is trouwens degene die het vaakst een introducee heeft meegenomen. Thomas heeft namelijk 3 keer meegedaan, waardoor hij bijna niet meer als introducee aan te merken is. Misschien zien we hem in de zaal, maar in ieder geval weer volgend jaar weer terug!

De drukste avond

De drukste avond was de laatste avond. 36 leden waren op komen dagen om afscheid te nemen van het beachen en voor de bitterballen. Helaas waren er ook 2 avonden met 0 beachers, in verband met code oranje/geel/paars/zwart. En 2 avonden met een beetje regen, waardoor met name de dames zich af lieten schrikken.