English information page
vc Majella

Trainingsschema

dinsdag, 24 april 2018
  • Training H2
    20:00 - Veld 4

    Trainer: Jan F

  • Training H4
    20:00 - Hal 3

    Trainer: Rohan

  • Training D1
    20:00 - Veld 1

    Trainer:

  • Training D3
    20:00 - Hal 3

    Trainer: Nils B

  • Training D4
    20:00 - Veld 2

    Trainer: Daphne/Maarten H

  • Training D5
    20:00 - Veld 3

    Trainer: Remco/Mark B

  • Training H1
    21:30 - Veld 3

    Trainer: Bas

  • Training H3
    21:30 - Veld 4

    Trainer: Maresa

  • Training D2
    21:30 - Veld 1

    Trainer: Malou/Jan B

  • Training D6
    21:30 - Veld 2

    Trainer: Marleen/Sonja V

dinsdag, 01 mei 2018
  • Training H1
    20:00 - Veld 3

    Trainer: Bas

  • Training H3
    20:00 - Veld 4

    Trainer: Maresa

  • Training D1
    20:00 - Hal 3

    Trainer: Peter

  • Training D4
    20:00 - Veld 2

    Trainer: Mariona/Tamara

  • Training D6
    20:00 - Hal 3

    Trainer: Wijnand

  • Training D5
    20:00 - Veld 1

    Trainer: Ivette

  • Training H2
    21:30 - Veld 3

    Trainer: Jan F

  • Training H4
    21:30 - Veld 4

    Trainer: Rohan

  • Training D2 (samen met D3)
    21:30 - Veld 1 en 2

    Trainer: Nils/Malou

  • Training D3 (samen met D2)
    21:30 - Veld 1 en 2

    Trainer: Nils B/Malou

dinsdag, 08 mei 2018
  • Training H2
    20:00 - Hal 3

    Trainer: Jan F.

  • Training H4
    20:00 - Veld 4

    Trainer: Rohan

  • Training D2 (samen met D3)
    20:00 - Veld 1 en 2

    Trainer: Malou/Nils B

  • Training D3 (samen met D2)
    20:00 - Veld 1 en 2

    Trainer: Nils B/Malou

  • Training D6
    20:00 - Veld 3

    Trainer: Claire

  • Training H1
    21:30 - Veld 3

    Trainer: Bas

  • Training H3
    21:30 - Veld 4

    Trainer: Maresa

  • Training D1
    21:30 - Veld 1

    Trainer:

  • Training D4
    21:30 - Hal 3

    Trainer: Daphne/Maarten H

  • Training D5
    21:30 - Veld 2

    Trainer: Saskia

dinsdag, 15 mei 2018
  • Training H1
    20:00 - Veld 3

    Trainer: Bas

  • Training H3
    20:00 - Hal 3

    Trainer: Maresa

  • Training D2
    20:00 - Veld 2

    Trainer: Malou/Jan B

  • Training D1
    20:00 - Veld 1

    Trainer:

  • Training D4
    20:00 - Hal 3

    Trainer: Saskia

  • Training D6
    20:00 - Veld 2

    Trainer: David

  • Training H2
    21:30 - Veld 3

    Trainer: Jan F

  • Training H4
    21:30 - Veld 4

    Trainer: Rohan

  • Training D3
    21:30 - Veld 1

    Trainer: Nils B

  • Training D5
    21:30 - Veld 2

    Trainer: Remco/Mark B

Trainingsschema 1e Helft Seizoen 2017-2018
Trainingsschema 1e Helft Seizoen 2017-2018
Trainingsschema-1e-helft-seizoen-2017-2018.pdf
120.9 KiB
216 Downloads
Details